Programul Happy Cinema Alexandria pentru săptămâna 25-31 ianuarie

în Actualitate

Format 1

SCAPĂ, DACĂ POȚI, AVANPREMIERĂ, Acțiune
NORMAL 99′ N15
Miercuri 19:40
Joi 19:40

CALMUL DINAINTEA FURTUNII, AVANPREMIERĂ, Dramă
NORMAL 106′ N15
Miercuri 21:30
Joi 21:30

CUM SĂ-ȚI DRESEZI DRAGONUL 3 (DUB) 3D, AVANPREMIERĂ, Animație
3D 110′ AG
Sâmbătă 13:10
Duminică 13:30

DESTROYER, PREMIERĂ, Acțiune
NORMAL 123′ AP12
Vineri 22:00
Sâmbătă 19:10
Duminică 18:40
Luni 16:40
Marţi 19:10
Miercuri 17:00
Joi 17:00

DRUMUL UNUI CÂINE CĂTRE CASĂ (DUB), PREMIERĂ, Aventuri
NORMAL 96′ AG
Vineri 14:30
Sâmbătă 14:20
Duminică 14:10
Luni 14:10
Marţi 13:50
Miercuri 13:50
Joi 13:50

BURN THE STAGE: LOVE YOURSELF, PREMIERĂ
CONCERT 145′ AP12
Sâmbătă 18:30

MARY QUEEN OF SCOTS, PREMIERĂ, Biografic
NORMAL 125′ AP12
Vineri 22:10
Sâmbătă 16:30
Duminică 16:20
Luni 16:20
Marţi 16:00
Miercuri 16:00
Joi 16:00

GLASS, Dramă
NORMAL 129′ N15
Vineri 19:00
Sâmbătă 21:30
Duminică 21:30
Marţi 21:50
Miercuri 21:50
Joi 21:50

FAMILIE DE-A GATA, Comedie
NORMAL 119′ AP12
Vineri 19:30
Sâmbătă 21:50
Duminică 21:50
Luni 21:50
Marţi 21:30

PAPILLON, Crimă
NORMAL 133′ N15
Vineri 16:40
Duminică 19:00
Luni 19:00
Marţi 18:40
Miercuri 18:40
Joi 18:40

THE UPSIDE, Comedie
NORMAL 118′ AP12
Vineri 16:30
Sâmbătă 15:40
Duminică 16:00
Luni 14:00
Marţi 16:40
Miercuri 14:30
Joi 14:30

ASTERIX: SECRETUL POȚIUNII MAGICE (DUB) 3D, Animație
3D 85′ AG
Vineri 12:00
Sâmbătă 10:20
Duminică 10:20
Luni 12:00
Marţi 12:10
Miercuri 12:30
Joi 12:30

CRĂIASA ZĂPEZII: ȚINUTUL OGLINZILOR (DUB) 3D, Animație
3D 80′ AG
Vineri 12:30
Sâmbătă 12:20
Duminică 12:20
Luni 12:20
Marţi 12:00
Miercuri 12:00
Joi 12:00

RALPH RUPE NETU'(DUB) 3D, Animație
3D 112′ AG
Vineri 14:00
Sâmbătă 10:40
Duminică 10:50
Marţi 14:10

SECOND ACT, Comedie
LAST CHANCE 98′ AP12
Luni 19:20

ROBIN HOOD, Acțiune
LAST CHANCE 117′ AG
Luni 21:30

Format 2

Scapă, dacă poți – Acțiune, Avanpremieră, N15, Miercuri 19:40; Joi 19:40
Calmul dinaintea furtunii – Dramă, Avanpremieră, N15, Miercuri 21:30; Joi 21:30
Cum să-ți dresezi dragonul 3 (dub) 3D – Animație, 3D, Avanpremieră, AG, Sâmbătă 13:10; Duminică 13:30
Destroyer – Acțiune, Premieră, AP12, Vineri 22:00; Sâmbătă 19:10; Duminică 18:40; Luni 16:40; Marţi 19:10; Miercuri 17:00; Joi 17:00
Drumul unui câine către casă (dub) – Aventuri, Premieră, AG, Vineri 14:30; Sâmbătă 14:20; Duminică 14:10; Luni 14:10; Marţi 13:50; Miercuri 13:50; Joi 13:50
Burn The Stage: Love Yourself – Concert, Premieră, AP12, Sâmbătă 18:30
Mary Queen of Scots – Biografic, Premieră, AP12, Vineri 22:10; Sâmbătă 16:30; Duminică 16:20; Luni 16:20; Marţi 16:00; Miercuri 16:00; Joi 16:00
Glass – Dramă, N15, Vineri 19:00; Sâmbătă 21:30; Duminică 21:30; Marţi 21:50; Miercuri 21:50; Joi 21:50
Familie de-a gata – Comedie, AP12, Vineri 19:30; Sâmbătă 21:50; Duminică 21:50; Luni 21:50; Marţi 21:30
Papillon – Crimă, N15, Vineri 16:40; Duminică 19:00; Luni 19:00; Marţi 18:40; Miercuri 18:40; Joi 18:40
The Upside – Comedie, AP12, Vineri 16:30; Sâmbătă 15:40; Duminică 16:00; Luni 14:00; Marţi 16:40; Miercuri 14:30; Joi 14:30
Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, AG, Vineri 12:00; Sâmbătă 10:20; Duminică 10:20; Luni 12:00; Marţi 12:10; Miercuri 12:30; Joi 12:30
Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG, Vineri 12:30; Sâmbătă 12:20; Duminică 12:20; Luni 12:20; Marţi 12:00; Miercuri 12:00; Joi 12:00
Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG, Vineri 14:00; Sâmbătă 10:40; Duminică 10:50; Marţi 14:10
Second Act – Comedie, Last Chance, AP12, Luni 19:20
Robin Hood – Acțiune, Last Chance, AG, Luni 21:30

Format 3

Vineri, 25 Ianuarie
12:00 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:30 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
14:00 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
14:30 Drumul unui câine către casă (dub) – Aventuri, Premieră, AG
16:30 The Upside – Comedie, AP12
16:40 Papillon – Crimă, N15
19:00 Glass – Dramă, N15
19:30 Familie de-a gata – Comedie, AP12
22:00 Destroyer – Acțiune, Premieră, AP12
22:10 Mary Queen of Scots – Biografic, Premieră, AP12

Sâmbătă, 26 Ianuarie
10:20 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, AG
10:40 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:20 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:10 Cum să-ți dresezi dragonul 3 (dub) 3D – Animație, 3D, Avanpremieră, AG
14:20 Drumul unui câine către casă (dub) – Aventuri, Premieră, AG
15:40 The Upside – Comedie, AP12
16:30 Mary Queen of Scots – Biografic, Premieră, AP12
18:30 Burn The Stage: Love Yourself – Concert, Premieră, AP12
19:10 Destroyer – Acțiune, Premieră, AP12
21:30 Glass – Dramă, N15
21:50 Familie de-a gata – Comedie, AP12

Duminică, 27 Ianuarie
10:20 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, AG
10:50 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:20 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:30 Cum să-ți dresezi dragonul 3 (dub) 3D – Animație, 3D, Avanpremieră, AG
14:10 Drumul unui câine către casă (dub) – Aventuri, Premieră, AG
16:00 The Upside – Comedie, AP12
16:20 Mary Queen of Scots – Biografic, Premieră, AP12
18:40 Destroyer – Acțiune, Premieră, AP12
19:00 Papillon – Crimă, N15
21:30 Glass – Dramă, N15
21:50 Familie de-a gata – Comedie, AP12

Luni, 28 Ianuarie
12:00 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:20 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
14:00 The Upside – Comedie, AP12
14:10 Drumul unui câine către casă (dub) – Aventuri, Premieră, AG
16:20 Mary Queen of Scots – Biografic, Premieră, AP12
16:40 Destroyer – Acțiune, Premieră, AP12
19:00 Papillon – Crimă, N15
19:20 Second Act – Comedie, Last Chance, AP12
21:30 Robin Hood – Acțiune, Last Chance, AG
21:50 Familie de-a gata – Comedie, AP12

Marţi, 29 Ianuarie
12:00 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:10 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:50 Drumul unui câine către casă (dub) – Aventuri, Premieră, AG
14:10 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
16:00 Mary Queen of Scots – Biografic, Premieră, AP12
16:40 The Upside – Comedie, AP12
18:40 Papillon – Crimă, N15
19:10 Destroyer – Acțiune, Premieră, AP12
21:30 Familie de-a gata – Comedie, AP12
21:50 Glass – Dramă, N15

Miercuri, 30 Ianuarie
12:00 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:30 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:50 Drumul unui câine către casă (dub) – Aventuri, Premieră, AG
14:30 The Upside – Comedie, AP12
16:00 Mary Queen of Scots – Biografic, Premieră, AP12
17:00 Destroyer – Acțiune, Premieră, AP12
18:40 Papillon – Crimă, N15
19:40 Scapă, dacă poți – Acțiune, Avanpremieră, N15
21:30 Calmul dinaintea furtunii – Dramă, Avanpremieră, N15
21:50 Glass – Dramă, N15

Joi, 31 Ianuarie
12:00 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:30 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:50 Drumul unui câine către casă (dub) – Aventuri, Premieră, AG
14:30 The Upside – Comedie, AP12
16:00 Mary Queen of Scots – Biografic, Premieră, AP12
17:00 Destroyer – Acțiune, Premieră, AP12
18:40 Papillon – Crimă, N15
19:40 Scapă, dacă poți – Acțiune, Avanpremieră, N15
21:30 Calmul dinaintea furtunii – Dramă, Avanpremieră, N15
21:50 Glass – Dramă, N15

Lasă un răspuns

Your email address will not be published.

*