Programul filmelor la Happy Cinema Alexandria

în Actualitate

Format 1

GLASS, PREMIERĂ, Dramă
NORMAL 129′ N15
Vineri 19:30
Sâmbătă 21:40
Duminică 21:40
Luni 22:00
Marţi 21:40
Miercuri 21:40
Joi 21:40

FAMILIE DE-A GATA, PREMIERĂ, Comedie
NORMAL 119′ AP12
Vineri 17:00
Sâmbătă 16:40
Duminică 16:40
Luni 14:20
Marţi 16:40
Miercuri 16:40
Joi 16:40

PAPILLON, PREMIERĂ, Crimă
NORMAL 133′ N15
Vineri 22:00
Sâmbătă 21:50
Duminică 21:50
Luni 21:40
Marţi 21:50
Miercuri 21:50
Joi 21:50

TOM DEGEȚEL, PREMIERĂ
TEATRU 45′ AG
Duminică 11:00

ASTERIX: SECRETUL POȚIUNII MAGICE (DUB) 3D, PREMIERĂ, Animație
3D 85′ AG
Vineri 12:30, 14:50
Sâmbătă 10:00, 14:40
Duminică 11:50, 14:40
Luni 12:20
Marţi 14:40
Miercuri 14:40
Joi 12:40, 14:40

THE UPSIDE, Comedie
NORMAL 118′ AP12
Vineri 22:10
Sâmbătă 19:10
Duminică 19:10
Luni 16:50
Marţi 19:10
Miercuri 19:10
Joi 19:10

BUMBLEBEE 3D, Acțiune
3D 113′ AP12
Vineri 16:30
Sâmbătă 16:20
Duminică 16:20
Luni 16:20
Marţi 16:20
Miercuri 16:20
Joi 16:20

AQUAMAN 3D, Acțiune
3D 140′ AP12
Vineri 19:00
Sâmbătă 18:50
Duminică 18:50
Marţi 18:50
Miercuri 18:50
Joi 18:50

CRĂIASA ZĂPEZII: ȚINUTUL OGLINZILOR (DUB) 3D, Animație
3D 80′ AG
Vineri 14:30
Sâmbătă 10:20, 12:00
Duminică 10:00, 12:50
Luni 12:00
Marţi 12:00
Miercuri 12:00
Joi 10:00, 12:00

RALPH RUPE NETU’ (DUB) 3D, Animație
3D 112′ AG
Vineri 12:10
Sâmbătă 12:10, 13:50
Duminică 13:50
Luni 13:50
Marţi 12:10, 13:50
Miercuri 12:10, 13:50
Joi 10:10, 13:50

FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD 3D, Aventuri
LAST CHANCE 134′ AP12
Luni 18:50

CREED II, Dramă
LAST CHANCE 129′ AP12
Luni 19:20

Format 2

Glass – Dramă, Premieră, N15, Vineri 19:30; Sâmbătă 21:40; Duminică 21:40; Luni 22:00; Marţi 21:40; Miercuri 21:40; Joi 21:40
Familie de-a gata – Comedie, Premieră, AP12, Vineri 17:00; Sâmbătă 16:40; Duminică 16:40; Luni 14:20; Marţi 16:40; Miercuri 16:40; Joi 16:40
Papillon – Crimă, Premieră, N15, Vineri 22:00; Sâmbătă 21:50; Duminică 21:50; Luni 21:40; Marţi 21:50; Miercuri 21:50; Joi 21:50
Tom Degeţel – Teatru, Premieră, AG, Duminică 11:00
Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG, Vineri 12:30, 14:50; Sâmbătă 10:00, 14:40; Duminică 11:50, 14:40; Luni 12:20; Marţi 14:40; Miercuri 14:40; Joi 12:40, 14:40
The Upside – Comedie, AP12, Vineri 22:10; Sâmbătă 19:10; Duminică 19:10; Luni 16:50; Marţi 19:10; Miercuri 19:10; Joi 19:10
Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12, Vineri 16:30; Sâmbătă 16:20; Duminică 16:20; Luni 16:20; Marţi 16:20; Miercuri 16:20; Joi 16:20
Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12, Vineri 19:00; Sâmbătă 18:50; Duminică 18:50; Marţi 18:50; Miercuri 18:50; Joi 18:50
Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG, Vineri 14:30; Sâmbătă 10:20, 12:00; Duminică 10:00, 12:50; Luni 12:00; Marţi 12:00; Miercuri 12:00; Joi 10:00, 12:00
Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG, Vineri 12:10; Sâmbătă 12:10, 13:50; Duminică 13:50; Luni 13:50; Marţi 12:10, 13:50; Miercuri 12:10, 13:50; Joi 10:10, 13:50
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventuri, Last Chance, 3D, AP12, Luni 18:50
Creed II – Dramă, Last Chance, AP12, Luni 19:20

Format 3

Vineri, 18 Ianuarie
12:10 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:30 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
14:30 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
14:50 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
16:30 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
17:00 Familie de-a gata – Comedie, Premieră, AP12
19:00 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
19:30 Glass – Dramă, Premieră, N15
22:00 Papillon – Crimă, Premieră, N15
22:10 The Upside – Comedie, AP12

Sâmbătă, 19 Ianuarie
10:00 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
10:20 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:00 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:10 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:50 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
14:40 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
16:20 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
16:40 Familie de-a gata – Comedie, Premieră, AP12
18:50 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
19:10 The Upside – Comedie, AP12
21:40 Glass – Dramă, Premieră, N15
21:50 Papillon – Crimă, Premieră, N15

Duminică, 20 Ianuarie
10:00 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
11:00 Tom Degeţel – Teatru, Premieră, AG
11:50 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
12:50 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:50 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
14:40 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
16:20 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
16:40 Familie de-a gata – Comedie, Premieră, AP12
18:50 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
19:10 The Upside – Comedie, AP12
21:40 Glass – Dramă, Premieră, N15
21:50 Papillon – Crimă, Premieră, N15

Luni, 21 Ianuarie
12:00 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:20 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
13:50 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
14:20 Familie de-a gata – Comedie, Premieră, AP12
16:20 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
16:50 The Upside – Comedie, AP12
18:50 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D – Aventuri, Last Chance, AP12
19:20 Creed II – Dramă, Last Chance, AP12
21:40 Papillon – Crimă, Premieră, N15
22:00 Glass – Dramă, Premieră, N15

Marţi, 22 Ianuarie
12:00 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:10 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:50 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
14:40 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
16:20 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
16:40 Familie de-a gata – Comedie, Premieră, AP12
18:50 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
19:10 The Upside – Comedie, AP12
21:40 Glass – Dramă, Premieră, N15
21:50 Papillon – Crimă, Premieră, N15

Miercuri, 23 Ianuarie
12:00 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:10 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:50 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
14:40 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
16:20 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
16:40 Familie de-a gata – Comedie, Premieră, AP12
18:50 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
19:10 The Upside – Comedie, AP12
21:40 Glass – Dramă, Premieră, N15
21:50 Papillon – Crimă, Premieră, N15

Joi, 24 Ianuarie
10:00 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
10:10 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:00 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:40 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
13:50 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
14:40 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
16:20 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
16:40 Familie de-a gata – Comedie, Premieră, AP12
18:50 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
19:10 The Upside – Comedie, AP12
21:40 Glass – Dramă, Premieră, N15
21:50 Papillon – Crimă, Premieră, N15

Lasă un răspuns

Your email address will not be published.

*