liberinteleorman.ro

Program Happy Cinema Alexandria

8 ianuarie 2019

Format 1

FAMILIE DE-A GATA, AVANPREMIERĂ, Comedie
NORMAL 119′ AP12
Miercuri 18:50
Joi 18:50

PAPILLON, AVANPREMIERĂ, Crimă
NORMAL 133′ N15
Miercuri 21:40
Joi 21:40

ASTERIX: SECRETUL POȚIUNII MAGICE (DUB) 3D, AVANPREMIERĂ, Animație
3D 85′ AG
Sâmbătă 13:00
Duminică 13:00

THE UPSIDE, PREMIERĂ, Comedie
NORMAL 118′ AP12
Vineri 19:30
Sâmbătă 19:30
Duminică 19:30
Luni 16:40
Marţi 19:20
Miercuri 16:20
Joi 16:20

CRĂIASA ZĂPEZII: ȚINUTUL OGLINZILOR (DUB) 3D, PREMIERĂ, Animație
3D 80′ AG
Vineri 11:20, 13:10
Sâmbătă 10:10, 14:30
Duminică 10:10, 14:30
Luni 12:20, 14:10
Marţi 12:00
Miercuri 12:00, 14:50
Joi 12:00, 14:50

HOLMES ȘI WATSON, Aventuri
NORMAL 90′ AP12
Vineri 15:00
Sâmbătă 15:00
Duminică 15:00
Luni 14:40
Marţi 14:50

THE MULE, Crimă
NORMAL 116′ AP12
Vineri 16:40
Sâmbătă 16:20
Duminică 16:20
Marţi 16:20
Miercuri 13:50
Joi 13:50

BUMBLEBEE 3D, Acțiune
3D 113′ AP12
Vineri 17:00, 22:10
Sâmbătă 17:00, 22:00
Duminică 17:00, 22:00
Luni 19:10
Marţi 16:50, 21:50
Miercuri 19:10
Joi 19:10

AQUAMAN 3D, Acțiune
3D 140′ AP12
Vineri 19:10, 22:00
Sâmbătă 18:50, 21:40
Duminică 18:50, 21:40
Luni 18:30
Marţi 18:50, 21:40
Miercuri 21:20
Joi 21:20

RALPH RUPE NETU’ (DUB) 3D, Animație
3D 112′ AG
Vineri 11:40, 14:10
Sâmbătă 10:30, 12:00
Duminică 10:30, 12:00
Luni 12:10, 16:00
Marţi 12:20, 13:50
Miercuri 12:20, 16:40
Joi 12:20, 16:40

MORTAL ENGINES 3D, Acțiune
LAST CHANCE 128′ AP12
Luni 21:20

WIDOWS, Crimă
LAST CHANCE 128′ N15
Luni 21:40

Format 2

Familie de-a gata – Comedie, Avanpremieră, AP12, Miercuri 18:50; Joi 18:50
Papillon – Crimă, Avanpremieră, N15, Miercuri 21:40; Joi 21:40
Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Avanpremieră, AG, Sâmbătă 13:00; Duminică 13:00
The Upside – Comedie, Premieră, AP12, Vineri 19:30; Sâmbătă 19:30; Duminică 19:30; Luni 16:40; Marţi 19:20; Miercuri 16:20; Joi 16:20
Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG, Vineri 11:20, 13:10; Sâmbătă 10:10, 14:30; Duminică 10:10, 14:30; Luni 12:20, 14:10; Marţi 12:00; Miercuri 12:00, 14:50; Joi 12:00, 14:50
Holmes și Watson – Aventuri, AP12, Vineri 15:00; Sâmbătă 15:00; Duminică 15:00; Luni 14:40; Marţi 14:50
The Mule – Crimă, AP12, Vineri 16:40; Sâmbătă 16:20; Duminică 16:20; Marţi 16:20; Miercuri 13:50; Joi 13:50
Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12, Vineri 17:00, 22:10; Sâmbătă 17:00, 22:00; Duminică 17:00, 22:00; Luni 19:10; Marţi 16:50, 21:50; Miercuri 19:10; Joi 19:10
Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12, Vineri 19:10, 22:00; Sâmbătă 18:50, 21:40; Duminică 18:50, 21:40; Luni 18:30; Marţi 18:50, 21:40; Miercuri 21:20; Joi 21:20
Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG, Vineri 11:40, 14:10; Sâmbătă 10:30, 12:00; Duminică 10:30, 12:00; Luni 12:10, 16:00; Marţi 12:20, 13:50; Miercuri 12:20, 16:40; Joi 12:20, 16:40
Mortal Engines 3D – Acţiune, Last Chance, 3D, AP12, Luni 21:20
Widows – Crimă, Last Chance, N15, Luni 21:40

Format 3

Vineri, 11 Ianuarie
11:20 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
11:40 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:10 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
14:10 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
15:00 Holmes și Watson – Aventuri, AP12
16:40 The Mule – Crimă, AP12
17:00 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
19:10 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
19:30 The Upside – Comedie, Premieră, AP12
22:00 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
22:10 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12

Sâmbătă, 12 Ianuarie
10:10 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
10:30 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:00 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:00 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Avanpremieră, AG
14:30 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
15:00 Holmes și Watson – Aventuri, AP12
16:20 The Mule – Crimă, AP12
17:00 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
18:50 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
19:30 The Upside – Comedie, Premieră, AP12
21:40 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
22:00 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12

Duminică, 13 Ianuarie
10:10 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
10:30 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:00 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:00 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Avanpremieră, AG
14:30 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
15:00 Holmes și Watson – Aventuri, AP12
16:20 The Mule – Crimă, AP12
17:00 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
18:50 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
19:30 The Upside – Comedie, Premieră, AP12
21:40 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
22:00 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12

Luni, 14 Ianuarie
12:10 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:20 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
14:10 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
14:40 Holmes și Watson – Aventuri, AP12
16:00 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
16:40 The Upside – Comedie, Premieră, AP12
18:30 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
19:10 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
21:20 Mortal Engines 3D – Acţiune, Last Chance, AP12
21:40 Widows – Crimă, Last Chance, N15

Marţi, 15 Ianuarie
12:00 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
12:20 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:50 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
14:50 Holmes și Watson – Aventuri, AP12
16:20 The Mule – Crimă, AP12
16:50 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
18:50 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
19:20 The Upside – Comedie, Premieră, AP12
21:40 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
21:50 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12

Miercuri, 16 Ianuarie
12:00 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
12:20 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:50 The Mule – Crimă, AP12
14:50 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
16:20 The Upside – Comedie, Premieră, AP12
16:40 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
18:50 Familie de-a gata – Comedie, Avanpremieră, AP12
19:10 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
21:20 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
21:40 Papillon – Crimă, Avanpremieră, N15

Joi, 17 Ianuarie
12:00 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
12:20 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:50 The Mule – Crimă, AP12
14:50 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
16:20 The Upside – Comedie, Premieră, AP12
16:40 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
18:50 Familie de-a gata – Comedie, Avanpremieră, AP12
19:10 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
21:20 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
21:40 Papillon – Crimă, Avanpremieră, N15

Advertisement

Monica Vasilescu

Monica Vasilescu este redactor Realitatea.net și profesează ca jurnalist din anul 2007. Și-a început cariera în presa locală din județul Teleorman și a scris la mai multe publicații specializate pe investigații și subiecte anticorupție. A fost corespondent și colaborator al mai multor site-uri de știri în domenii precum: politic, social, eveniment, justiție. Este co-fondator al publicației Liber în Teleorman, premiată în cadrul Galei Superscrieri, în anul 2019, la secțiunea „Presă Locală”, cu diploma pentru "Curaj, Răbdare și Adevăr".

Lasă un răspuns

Your email address will not be published.

Publicitate

Publicitate


Articolul precedent

Războinicul Ridicolului. Dragnea dă Comisia Europeană în judecată!

Următorul articol

De când a trecut la PNL, afaceristul de carton Florică Mara face miliarde în Teleorman din contracte cu statul

Cele mai recente articole de Actualitate