18, martie, 2019
Breaking News:
Home > Actualitate > Program Happy Cinema Alexandria 04-10 ianuarie

Program Happy Cinema Alexandria 04-10 ianuarie

Format 1

THE UPSIDE, AVANPREMIERĂ, Comedie
NORMAL 118′ AG
Miercuri 16:40
Joi 16:40

CRĂIASA ZĂPEZII: ȚINUTUL OGLINZILOR (DUB) 3D, AVANPREMIERĂ, Animație
3D 80′ AG
Miercuri 12:00
Joi 12:00

HOLMES ȘI WATSON, PREMIERĂ, Aventuri
NORMAL 90′ AP12
Vineri 17:40
Sâmbătă 19:40
Duminică 19:40
Luni 17:30
Marţi 19:50
Miercuri 14:40
Joi 14:40

THE MULE, PREMIERĂ, Crimă
NORMAL 116′ AP12
Vineri 19:40
Sâmbătă 17:10
Duminică 17:10
Luni 15:00
Marţi 17:20
Miercuri 16:20
Joi 16:20

RALPH RUPE NETU’ (DUB) 3D, PREMIERĂ, Animație
3D 112′ AG
Vineri 12:20, 14:30, 17:00
Sâmbătă 11:20, 13:50, 16:20
Duminică 11:20, 13:50, 16:20
Luni 13:50
Marţi 14:00, 16:30
Miercuri 12:10, 13:50
Joi 12:10, 13:50

BUMBLEBEE 3D, Acțiune
3D 113′ AP12
Vineri 19:30, 22:00
Sâmbătă 18:50, 21:20
Duminică 18:50, 21:20
Luni 16:20, 21:20
Marţi 19:00, 21:30
Miercuri 19:20, 21:40
Joi 19:20, 21:40

AQUAMAN 3D, Acțiune
3D 140′ AP12
Vineri 15:00, 22:10
Sâmbătă 14:30, 21:40
Duminică 14:30, 21:40
Luni 21:40
Marţi 14:30, 21:50
Miercuri 18:50, 21:50
Joi 18:50, 21:50

OMUL-PĂIANJEN: ÎN LUMEA PĂIANJENULUI (DUB) 3D, Animație
3D 117′ AG
Vineri 12:00
Sâmbătă 12:00
Duminică 12:00
Luni 12:30
Marţi 12:00

MAREA BULGĂREALĂ 2 – SUPERCURSA SĂNIUȚELOR (DUB) 3D, Animație
3D 80′ AG
Sâmbătă 10:10
Duminică 10:10
Luni 12:00
Marţi 12:10

LIFE ITSELF, Dramă
LAST CHANCE 118′ N15
Luni 18:50

THE POSSESSION OF HANNAH GRACE, Horror
LAST CHANCE 85′ N15
Luni 19:30

Format 2

The Upside – Comedie, Avanpremieră, AG, Miercuri 16:40; Joi 16:40

Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Avanpremieră, AG, Miercuri 12:00; Joi 12:00

Holmes și Watson – Aventuri, Premieră, AP12, Vineri 17:40; Sâmbătă 19:40; Duminică 19:40; Luni 17:30; Marţi 19:50; Miercuri 14:40; Joi 14:40

The Mule – Crimă, Premieră, AP12, Vineri 19:40; Sâmbătă 17:10; Duminică 17:10; Luni 15:00; Marţi 17:20; Miercuri 16:20; Joi 16:20

Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG, Vineri 12:20, 14:30, 17:00; Sâmbătă 11:20, 13:50, 16:20; Duminică 11:20, 13:50, 16:20; Luni 13:50; Marţi 14:00, 16:30; Miercuri 12:10, 13:50; Joi 12:10, 13:50

Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12, Vineri 19:30, 22:00; Sâmbătă 18:50, 21:20; Duminică 18:50, 21:20; Luni 16:20, 21:20; Marţi 19:00, 21:30; Miercuri 19:20, 21:40; Joi 19:20, 21:40

Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12, Vineri 15:00, 22:10; Sâmbătă 14:30, 21:40; Duminică 14:30, 21:40; Luni 21:40; Marţi 14:30, 21:50; Miercuri 18:50, 21:50; Joi 18:50, 21:50

Omul-Păianjen: În lumea păianjenului (dub) 3D – Animație, 3D, AG, Vineri 12:00; Sâmbătă 12:00; Duminică 12:00; Luni 12:30; Marţi 12:00

Marea bulgăreală 2 – Supercursa săniuțelor (dub) 3D – Animație, 3D, AG, Sâmbătă 10:10; Duminică 10:10; Luni 12:00; Marţi 12:10

Life Itself – Dramă, Last Chance, N15, Luni 18:50

The Possession of Hannah Grace – Horror, Last Chance, N15, Luni 19:30

Format 3

Vineri, 4 Ianuarie
12:00 Omul-Păianjen: În lumea păianjenului (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:20 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
14:30 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
15:00 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
17:00 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
17:40 Holmes și Watson – Aventuri, Premieră, AP12
19:30 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
19:40 The Mule – Crimă, Premieră, AP12
22:00 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
22:10 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12

Sâmbătă, 5 Ianuarie
10:10 Marea bulgăreală 2 – Supercursa săniuțelor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
11:20 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
12:00 Omul-Păianjen: În lumea păianjenului (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:50 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
14:30 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
16:20 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
17:10 The Mule – Crimă, Premieră, AP12
18:50 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
19:40 Holmes și Watson – Aventuri, Premieră, AP12
21:20 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
21:40 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12

Duminică, 6 Ianuarie
10:10 Marea bulgăreală 2 – Supercursa săniuțelor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
11:20 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
12:00 Omul-Păianjen: În lumea păianjenului (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:50 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
14:30 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
16:20 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
17:10 The Mule – Crimă, Premieră, AP12
18:50 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
19:40 Holmes și Watson – Aventuri, Premieră, AP12
21:20 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
21:40 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12

Luni, 7 Ianuarie
12:00 Marea bulgăreală 2 – Supercursa săniuțelor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:30 Omul-Păianjen: În lumea păianjenului (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:50 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
15:00 The Mule – Crimă, Premieră, AP12
16:20 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
17:30 Holmes și Watson – Aventuri, Premieră, AP12
18:50 Life Itself – Dramă, Last Chance, N15
19:30 The Possession of Hannah Grace – Horror, Last Chance, N15
21:20 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
21:40 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12

Marţi, 8 Ianuarie
12:00 Omul-Păianjen: În lumea păianjenului (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:10 Marea bulgăreală 2 – Supercursa săniuțelor (dub) 3D – Animație, 3D, AG
14:00 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
14:30 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
16:30 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
17:20 The Mule – Crimă, Premieră, AP12
19:00 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
19:50 Holmes și Watson – Aventuri, Premieră, AP12
21:30 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
21:50 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12

Miercuri, 9 Ianuarie
12:00 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Avanpremieră, AG
12:10 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
13:50 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
14:40 Holmes și Watson – Aventuri, Premieră, AP12
16:20 The Mule – Crimă, Premieră, AP12
16:40 The Upside – Comedie, Avanpremieră, AG
18:50 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
19:20 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
21:40 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
21:50 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12

Joi, 10 Ianuarie
12:00 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Avanpremieră, AG
12:10 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
13:50 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
14:40 Holmes și Watson – Aventuri, Premieră, AP12
16:20 The Mule – Crimă, Premieră, AP12
16:40 The Upside – Comedie, Avanpremieră, AG
18:50 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
19:20 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
21:40 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
21:50 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12

About Monica Vasilescu

Lasă un răspuns