24, ianuarie, 2019
Breaking News:
Home > Actualitate > Program Happy Cinema Alexandria

Program Happy Cinema Alexandria

Format 1

FAMILIE DE-A GATA, AVANPREMIERĂ, Comedie
NORMAL 119′ AP12
Miercuri 18:50
Joi 18:50

PAPILLON, AVANPREMIERĂ, Crimă
NORMAL 133′ N15
Miercuri 21:40
Joi 21:40

ASTERIX: SECRETUL POȚIUNII MAGICE (DUB) 3D, AVANPREMIERĂ, Animație
3D 85′ AG
Sâmbătă 13:00
Duminică 13:00

THE UPSIDE, PREMIERĂ, Comedie
NORMAL 118′ AP12
Vineri 19:30
Sâmbătă 19:30
Duminică 19:30
Luni 16:40
Marţi 19:20
Miercuri 16:20
Joi 16:20

CRĂIASA ZĂPEZII: ȚINUTUL OGLINZILOR (DUB) 3D, PREMIERĂ, Animație
3D 80′ AG
Vineri 11:20, 13:10
Sâmbătă 10:10, 14:30
Duminică 10:10, 14:30
Luni 12:20, 14:10
Marţi 12:00
Miercuri 12:00, 14:50
Joi 12:00, 14:50

HOLMES ȘI WATSON, Aventuri
NORMAL 90′ AP12
Vineri 15:00
Sâmbătă 15:00
Duminică 15:00
Luni 14:40
Marţi 14:50

THE MULE, Crimă
NORMAL 116′ AP12
Vineri 16:40
Sâmbătă 16:20
Duminică 16:20
Marţi 16:20
Miercuri 13:50
Joi 13:50

BUMBLEBEE 3D, Acțiune
3D 113′ AP12
Vineri 17:00, 22:10
Sâmbătă 17:00, 22:00
Duminică 17:00, 22:00
Luni 19:10
Marţi 16:50, 21:50
Miercuri 19:10
Joi 19:10

AQUAMAN 3D, Acțiune
3D 140′ AP12
Vineri 19:10, 22:00
Sâmbătă 18:50, 21:40
Duminică 18:50, 21:40
Luni 18:30
Marţi 18:50, 21:40
Miercuri 21:20
Joi 21:20

RALPH RUPE NETU’ (DUB) 3D, Animație
3D 112′ AG
Vineri 11:40, 14:10
Sâmbătă 10:30, 12:00
Duminică 10:30, 12:00
Luni 12:10, 16:00
Marţi 12:20, 13:50
Miercuri 12:20, 16:40
Joi 12:20, 16:40

MORTAL ENGINES 3D, Acțiune
LAST CHANCE 128′ AP12
Luni 21:20

WIDOWS, Crimă
LAST CHANCE 128′ N15
Luni 21:40

Format 2

Familie de-a gata – Comedie, Avanpremieră, AP12, Miercuri 18:50; Joi 18:50
Papillon – Crimă, Avanpremieră, N15, Miercuri 21:40; Joi 21:40
Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Avanpremieră, AG, Sâmbătă 13:00; Duminică 13:00
The Upside – Comedie, Premieră, AP12, Vineri 19:30; Sâmbătă 19:30; Duminică 19:30; Luni 16:40; Marţi 19:20; Miercuri 16:20; Joi 16:20
Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG, Vineri 11:20, 13:10; Sâmbătă 10:10, 14:30; Duminică 10:10, 14:30; Luni 12:20, 14:10; Marţi 12:00; Miercuri 12:00, 14:50; Joi 12:00, 14:50
Holmes și Watson – Aventuri, AP12, Vineri 15:00; Sâmbătă 15:00; Duminică 15:00; Luni 14:40; Marţi 14:50
The Mule – Crimă, AP12, Vineri 16:40; Sâmbătă 16:20; Duminică 16:20; Marţi 16:20; Miercuri 13:50; Joi 13:50
Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12, Vineri 17:00, 22:10; Sâmbătă 17:00, 22:00; Duminică 17:00, 22:00; Luni 19:10; Marţi 16:50, 21:50; Miercuri 19:10; Joi 19:10
Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12, Vineri 19:10, 22:00; Sâmbătă 18:50, 21:40; Duminică 18:50, 21:40; Luni 18:30; Marţi 18:50, 21:40; Miercuri 21:20; Joi 21:20
Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG, Vineri 11:40, 14:10; Sâmbătă 10:30, 12:00; Duminică 10:30, 12:00; Luni 12:10, 16:00; Marţi 12:20, 13:50; Miercuri 12:20, 16:40; Joi 12:20, 16:40
Mortal Engines 3D – Acţiune, Last Chance, 3D, AP12, Luni 21:20
Widows – Crimă, Last Chance, N15, Luni 21:40

Format 3

Vineri, 11 Ianuarie
11:20 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
11:40 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:10 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
14:10 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
15:00 Holmes și Watson – Aventuri, AP12
16:40 The Mule – Crimă, AP12
17:00 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
19:10 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
19:30 The Upside – Comedie, Premieră, AP12
22:00 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
22:10 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12

Sâmbătă, 12 Ianuarie
10:10 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
10:30 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:00 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:00 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Avanpremieră, AG
14:30 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
15:00 Holmes și Watson – Aventuri, AP12
16:20 The Mule – Crimă, AP12
17:00 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
18:50 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
19:30 The Upside – Comedie, Premieră, AP12
21:40 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
22:00 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12

Duminică, 13 Ianuarie
10:10 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
10:30 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:00 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:00 Asterix: Secretul poțiunii magice (dub) 3D – Animație, 3D, Avanpremieră, AG
14:30 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
15:00 Holmes și Watson – Aventuri, AP12
16:20 The Mule – Crimă, AP12
17:00 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
18:50 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
19:30 The Upside – Comedie, Premieră, AP12
21:40 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
22:00 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12

Luni, 14 Ianuarie
12:10 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
12:20 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
14:10 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
14:40 Holmes și Watson – Aventuri, AP12
16:00 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
16:40 The Upside – Comedie, Premieră, AP12
18:30 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
19:10 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
21:20 Mortal Engines 3D – Acţiune, Last Chance, AP12
21:40 Widows – Crimă, Last Chance, N15

Marţi, 15 Ianuarie
12:00 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
12:20 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:50 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
14:50 Holmes și Watson – Aventuri, AP12
16:20 The Mule – Crimă, AP12
16:50 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
18:50 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
19:20 The Upside – Comedie, Premieră, AP12
21:40 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
21:50 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12

Miercuri, 16 Ianuarie
12:00 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
12:20 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:50 The Mule – Crimă, AP12
14:50 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
16:20 The Upside – Comedie, Premieră, AP12
16:40 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
18:50 Familie de-a gata – Comedie, Avanpremieră, AP12
19:10 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
21:20 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
21:40 Papillon – Crimă, Avanpremieră, N15

Joi, 17 Ianuarie
12:00 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
12:20 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
13:50 The Mule – Crimă, AP12
14:50 Crăiasa Zăpezii: Ținutul oglinzilor (dub) 3D – Animație, 3D, Premieră, AG
16:20 The Upside – Comedie, Premieră, AP12
16:40 Ralph rupe netu’ (dub) 3D – Animație, 3D, AG
18:50 Familie de-a gata – Comedie, Avanpremieră, AP12
19:10 Bumblebee 3D – Acţiune, 3D, AP12
21:20 Aquaman 3D – Acţiune, 3D, AP12
21:40 Papillon – Crimă, Avanpremieră, N15

About Monica Vasilescu

Lasă un răspuns